+38 (099) 102 10 10 Для будь-яких запитань

Кошик порожній!

Давно хотіли познайомитись з продукцією Funko? Тоді ця інформація точно для Вас! Шанувальникам Мерч від Funko безсумнівно варто відвідати наші магазини World of Comics в Києві, де можна вживу побачити величезну кількість різних фігурок та іншої атрибутики Фанко: ручки, брелки, подарункові набори, плюш і т.д. Це захоплююче знайомство може розтягнутися на не одну годину. Ох, і не просто буде відірватися від понад 1000 одиниць продукції Фанко. Ми не з чуток знаємо!

Наш флагманський магазин знаходиться в Київському ТРЦ Рівер Молл на 3 поверсі, навпроти кінотеатру Планета Кіно.



Тут та в інших наших магазинах Ви поринете в справжню атмосферу гік-культури. Ми покажемо Вам справжній ексклюзив, який команда WOC привезла для Комік Кон Україна. Це дві life-size фігури популярних героїв Marvel - Таноса і Залізної Людини.


Посилання на ютуб огляд від співзасновника компанії World of comics https://www.youtube.com/watch?v=3O2VO8hebCo&t=169s

Також, ми будемо раді бачити Вас в нашому шоурумі в центрі Києва - вул. Івана Мазепи 16, офіс 1. Тут Ви зможете помацати і розглянути ближче 2000 позицій Фанко, в тому числі всі новинки: (перерахуємо), а також настільні ігри Funko Verse і багато іншого. Двері шоурума відкриті для Вас з 9:30 до 18:00 щодня (крім неділі). Ми завжди будемо раді бачити Вас серед наших гостей!



Посилання на ютуб огляд від співзасновника компанії World of comics https://www.youtube.com/watch?v=6P1OHFtesOA&t=11s

Купити Фанко для себе або на подарунок - це завжди гарна ідея. Але ми цінуємо емоцію, яку Ви отримуєте під час покупки, тому наші магазини в Києві надихають обстановкою і дарують позитивні емоції. «Вау-ефект» гарантовано!

Дата публикации:05.02.2020

Не пропустіть найважливіше!

Получай від нас корисну інформацію
про новинки, знижки та ексклюзивні пропозиції

Замовити в 1 клік

Замовити дзвінок